Кожен сучасний челочек, що живе в більш-менш розвинутій країні, звик користуватися благами цивілізації, серед яких чільну роль грає електроенергія.
Якщо говорити про звичайних людей, що живуть в квартирах і приватних будинках, вони рідко коли замислюються про те, хто і як постачає їм електроенергію.
Головне, платити вчасно і проблем не буде, електрика є завжди. Коли мова йде про великих виробничих комплексах та інших об’єктах, особливо, якщо вони тільки побудовані, їм належить підключити електрику, вибрати постачальника електроенергії. На цьому етапі багато хто впадає в якийсь ступор, так як виявляється нюансів багато і можна легко заплутатися.
На вигідних умовах послуги енергопостачання в Україні пропонує ТОВ «МЕГАТРЕЙДІНГ» https://www.megatrading.com.ua/.
Хто такий постачальник електроенергії
Це компанія, яка постачає електроенергію споживачеві.
Це може бути приватний житловий будинок, тимчасова робоча площадка в якійсь віддаленій місцевості, великий багатоквартирний житловий будинок, бізнес-центр, виробничий об’єкт і не тільки. Виявляється, що одна і та ж компанія не може виробляти і продавати електроенергію кінцевого споживача.
Чи не тому, що це складно або неможливо, а щоб не утворювалися монополії.
Які бувають постачальники електроенергії
Залежно від етапу і роботи, яку в ланцюзі постачань виконує компанія, постачальники діляться на кілька видів. Така диференціація обов’язків розроблена для того, щоб жодна з ланцюгів цієї ланки не могло створити монополію і диктувати свої ціни.
Всі вони залежать один від одного. Є ризики, що вони можуть змовитися і підвищити тарифи, але все це строго контролюється і присікається. Сама ланцюг виробництва і поставок електроенергії виглядає наступним чином:
- генеруюча компанія
- гарантує постачальник
- Мережева організація.
Генеруюча організація — це виробник електричної енергії. Така компанія продає електроенергію оптом за ринковою ціною.
Гарантує постачальник закуповує її у нього, мережева організація займається вже доставкою електроенергії безпосередньо до споживачів. Нерідко, споживача не влаштовує якість послуги, або вартість, так як вона завищена.
У нього виникає бажання поміняти постачальника. Це можливо, якщо в регіоні, де він знаходиться, є кілька компаній і вибір. Якщо такої можливості немає, слід поговорити про вартість, спробувати знизити розцінки, уклавши новий договір.
Понравилась запись? Поделись с друзьями и поддержи сайт: