Як виконується постачання електроенергією великих підприємств

Робота сучасного виробничого підприємства неможливо уявити без використання електроенергії. Причому обсяги споживання електроенергії значні, якщо мова йде про великому підприємстві.

Про підключення таких об’єктів до звичайних електромереж, які постачають електроенергію до приватних будинків і інших будівель і мови бути не може. Постачання електроенергії великим підприємствам здійснюється індивідуально з укладенням відповідного договору. Послуги постачання електроенергії для юридичних осіб в Україні пропонує ТОВ «МЕГАТРЕЙДІНГ» https://megatrading.com.ua/poslugy/posluga-1/.

fdapat1v

Як здійснюється поставка електроенергії для великих підприємств

Підключати до основних ліній велике підприємство не можна через занадто великого обсягу електроенергії, яку він споживає.

Тому для нього можуть бути споруджені окремі лінії, якщо електростанція розташована відносно недалеко. Або електрику подається від високовольтних магістральних ліній. До них підключається окрема лінія. Крім того, на території підприємства встановлюється трансформатор, який може бути знижувальним або підвищує. Безпосередньо від ліній електропередач можна подавати електрику на об’єкти, так як це небезпечно.

Спочатку електроенергія надходить до трансформатора, який її перетворює. Потім, вже вона надходить безпосередньо на сам об’єкт.

З ким укладається договір про постачання електроенергії для підприємства

Це робиться не з самою електростанцією, завдання якої — виробництво електроенергії.

icbvqyq1

Договір укладається з компанією, що займається саме поставками. Причому, згідно із законом в одному регіоні має бути хоча б 2-3 постачальника, щоб у покупця був вибір. Але, чим їх більше, тим краще. Хоча, досить знайти одну гарну, надійну, давно працює в цій сфері компанію, і серед запропонованих нею варіантів, тарифів, можна буде підібрати відповідне рішення для свого підприємства.

Як правило, для підприємств пропонується кілька тарифних планів залежно від потужності та обсягів електроенергії, які їм потрібні.

В рамках одного договору завжди є денний і нічний тариф. Нічний тариф завжди дешевше. Багато підприємств враховують цей факт при плануванні виробничого процесу. Також при необхідності, компанія може, не змінюючи тариф, змінити, наприклад, максимальний обсяг споживання електроенергії в більшу або меншу сторону і т.д. Далеко не всі постачальники такі можливості надають.

Але, краще, зручніше і вигідніше співпрацювати саме з такими.  


Понравилась запись? Поделись с друзьями и поддержи сайт:
Написать комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *